Loading.....

Jak i czy warto zabezpieczyć nowy samochód po odebraniu go z salonu samochodowego?

Odebrałeś nowy samochód z salonu i nie chcesz aby zbyt szybko stracił swój idealny wygląd?

Skutecznym rozwiązaniem jest permanentne zabezpieczenie lakieru, plastików, szyb czy też skórzanej tapicerki powłokami ochronnymi.

Zabezpieczenie nowego samochodu spowoduje utrzymanie salonowego wyglądu nawet przez okres do siedmiu lat przy regularnym serwisowaniu powłoki ochronnej.

Powłoka ceramiczna skutecznie zabezpieczy lakier naszego samochodu przed zarysowaniami powstającymi w skutek bieżącej pielęgnacji, nada niespotykanej szklistości lakierowi, zabezpieczy przed oksydacją, matowieniem oraz przed efektami użycia zbyt mocnej chemii nie przeznaczonej do pielęgnacji samochodów.

Dzięki zastosowaniu kolejnej warstwy powłoki hydrofobowej, nasz lakier zyska na właściwościach samooczyszczenia. Woda, która będzie miała kontakt z naszym zabezpieczonym lakierem nie będzie zalegać na lakierze, nie powstanie tafla wody, ale w efektowny sposób „skropelkuje”co spowoduje jej spłynięcie z lakieru. Podczas gdy krople wody spływają z naszego zabezpieczonego lakieru zabierają ze sobą brud, który napotkają na swojej drodze, dzięki czemu nasz samochód przez dłuższy czas pozostanie czysty, a jego mycie będzie przyjemne dla oka i skuteczne dla wyglądu samochodu.

Powłoka ceramiczna na lakier + powłoka hydrofobowa = czysty i idealny wygląd samochodu. Dlaczego warto zabezpieczyć nowy, a nie używany samochód? Lakier nowego samochodu jest wolny od dużych zarysowań, które możemy spotkać na samochodach używanych, dlatego przy nowym samochodzie nie ma potrzeby wykonywać kosztownej renowacji, polerowania lakieru co znacząco obniża koszt całej usługi zabezpieczenia lakieru. Fabryka Błysku dzięki swojemu doświadczeniu dopasuje produkt pod Twoje wymagania.

 

Jak i czy warto zabezpieczyć nowy samochód po odebraniu go z salonu samochodowego?

Adres biura

Fabryka Błysku
Kubusia Puchatka 2, 05-082 Stare Babice

Telefon +48. 720 211 122
biuro@fabrykablysku.com

 
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa