Loading.....

Jak zabezpieczyć samochód przed zimą?

Okres zimowy to jeden z najcięższych sezonów dla naszego samochodu. Czynniki takie jak sól drogowa, błoto oraz wilgoć w powietrzu przyspieszają procesy korozji oraz obniżają wartość i wygląd naszego samochodu.

Jak zatem skutecznie zadbać o nasze auto zimą?
Proces sezonowej pielęgnacji auta należy rozpocząć od zabezpieczenia lakieru - jak to zrobić i którą z metod dostępnych na rynku wybrać?

Lakier samochodu możemy zabezpieczyć na dwa sposoby - trwały i krótkotrwały.

Trwałe zabezpieczenie lakieru wiąże się z aplikacją powłoki ceramicznej, której wytrzymałość szacowana jest nawet do 7 lat. Ten sposób spowoduje, że lakier zostanie permanentnie zabezpieczony przed wszystkimi wyżej wymienionymi czynnikami, a nawet przed drobnymi zarysowaniami wynikającymi z codziennej eksploatacji auta. Oczyszczenie samochodu z osadu i brudu będzie skuteczne i przyjemne.

Krótkotrwałe zabezpieczenie lakieru to alternatywa niskobudżetowa, polegająca na woskowaniu lakieru. W Warszawie tę usługę oferuje prawie każda myjnia ręczna, jednak nieliczne z nich wykonują to w prawidłowy sposób. Niewłaściwe zaaplikowanie i rozprowadzenie wosku skutkuje szybkim zanikiem właściwości produktu. Prawidłowa aplikacja wosku to efekt szklistości lakieru oraz właściwości hydrofobowe, które również pozwolą łatwo usunąć zabrudzenia nawet na myjni bezdotykowej.

Fabryka Błysku Warszawa w sposób profesjonalny podchodzi do obydwu sposobów zabezpieczenia lakieru,wykonując szereg specjalistycznych działań przed aplikacją wosku lub powłoki ceramicznej, co przekłada się na trwałe i widoczne rezultaty nawet przez parę miesięcy/lat od wykonania zabezpieczenia.

Profesjonalna Myjnia Warszawa Fabryka Błysku używa tylko i wyłącznie profesjonalnych i sprawdzonych produktów renomowanych producentów, które gwarantują wysoką skuteczność w walce z zimowymi warunkami atmosferycznymi i czynnikami zewnętrznymi. 

Jak zabezpieczyć samochód przed zimą?

Adres biura

Fabryka Błysku
Kubusia Puchatka 2, 05-082 Stare Babice

Telefon +48. 720 211 122
biuro@fabrykablysku.com

 
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa