Loading.....

Renowacja samochodu w sposób detailingowy

Posiadam samochód klasyczny, uważam, że jego stan jest na tyle dobry, że nie wymaga gruntownej renowacji z wyjęciem silnika, lakierowaniem całej karoserii itp. Jest w dobrym stanie blacharsko-mechanicznym ale zdecydowanie jego wygląd pozostawia wiele do życzenia. Nie za bardzo wiem do kogo mam się zgłosić aby zadbał o mojego klasyka w sposób kompleksowy i fachowy. Chcę aby mój klasyk wrócił do perfekcyjnego wyglądu. Fabryka Błysku renowacja pojazdów nie jedno krotnie wykonała renowacje na dużą skalę. Przede wszystkim zadbamy o Ciebie kompleksowo! Zajmiemy się każdym aspektem wizualnym, od wgnieceń na karoserii po przez polerowanie lakieru, pełnej odnowie wnętrza - skórzane tapicerki, zużyte plastiki, a kończąc na wymianie skorodowanych śrub, które są widoczne.

Mamy duże doświadczenie z zakresu wielu marek samochodowych, dlatego żaden egzotyk niestanowi dla nas problemu.

Współpracujemy ze wspaniałymi podwykonawcami od lakiernictwa po tapicerstwo, których wybieraliśmy na przestrzeni lat. Wiemy jak wykonują swoją pracę i wiemy jakiej jakości mamy od nich oczekiwać, a w tym temacie nie ma dla nas kompromisów. Fabryka Błysku podczas takiej usługi rozbieramy praktycznie całe wnętrze samochodu w celu wyczyszczenia każdej powierzchni, poddania jej renowacji poprzez czyszczenie, barwienie, polerowanie,konserwowanie itp. Składanie wnętrza odbywa się w sposób profesjonalny, uzupełniamy brakujące lub połamane spinki tapicerskie, wymieniamy brzydkie śruby na nowe, pasujemy wszystkie elementy wykończeń w sposób taki jak wyjechały z fabryki samochodowej. Nasze działania we wnętrzu samochodu nie raz zahaczają o niekonwencjonalne metody takie jak np. druk 3D, pozwala nam to dorobić niektóre elementy, które są już niedostępne na rynku albo ich zdobycie graniczy z cudem. Dzięki doświadczeniu nasze działania renowacyjne są trwałe i nie wiążą się z efektem chwilowym.

We wszystkich procesach dbamy o oryginalny wygląd danego elementu oraz stawiamy na idealnewykończenie które nie zdradzi, że coś zostało poddane „retuszowi”.

Renowacji karoseria to kolejny duży rozdział prac. Rozpoczynając od detailingowego mycia silnika, renowacji felg aż po pełną korektę lakieru (polerowanie) z zabezpieczeniem powłoką ceramiczną w celu podbicia wyglądu całego samochodu. Nie ma elementu z zakresu wizualnego, którego nie bylibyśmyw stanie zregenerować, ulepszyć, poprawić. Napisz do nas o swoim samochodzie, spotkajmy się, a my opowiemy co możemy wykonać.

Jakie efekty uzyskujemy? - efekt nowości nawet mocno zniszczonych samochodów pod względem wizualnym.

 

Zapamiętaj Sky is the limit!

 

Renowacja samochodu w sposób detailingowy

Adres biura

Fabryka Błysku
Kubusia Puchatka 2, 05-082 Stare Babice

Telefon +48. 720 211 122
biuro@fabrykablysku.com

 
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa