Loading.....

Tanie pranie tapicerki samochodowej vs profesjonalna kosmetyka materiałów samochodowych

Brzmi podobnie? Na pierwszy rzut oka może i tak, ale diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach, jakich? Pozwól, że przybliżę Ci proces taniego prania, a poźniej porównamy to z profesjonalną usługą wykonaną na przykład w auto detailing warszawa Fabryka Błysku. Tania usługa prania polega zazwyczaj na jednoetapowym zmoczeniu materiału i odciągnięciu kiepskiej klasy odkurzaczem przeznaczonym do pracy na mokro. Pragnę zaznaczyć, że fotele i kanapy nie są wyjmowane z pojazdu co skutkuje niedokładnym wypraniem wszystkich powierzchni poprzez brak dostępu. Efekt? Niedokładnie doprane materiały, często pozostawione dosyć mokre co powoduje dużą wilgoć we wnętrzu samochodu. Często się zdarza, że zakamarki foteli lub kanap nie są w ogóle odkurzone lub wyprane. Po wyschnięciu przemoczonych materiałów często pojawiają się plamy, które są skutkiem jednoetapowego prania.

Jak wygląda profesjonalny proces prania?

Fabryka Błysku rozpoczyna od wyjęcia przednich foteli i kanapy tył.

Taki zabieg pozwoli wyprać materiały z każdej strony. Sam proces prania powtarzany jest kilkukrotnie, aby wydobyć cały brud z materiału. Jednym z najważniejszych procesów które różni tanie pranie od profesjonalnej usługi jest użycie po praniu preparatu, który wypłucze zaległą chemię czyszczącą. Dlaczego jest to ważne? Zaległa chemia w materiale tapicerki

może spowodować nieprzyjemny zapach, szarzenie tapicerki, twardość materiału. Gdy jesteśmy pewni, że tapicerka jest wolna od chemicznych związków przystępujemy do suszenia materiałów promiennikami podczerwonymi, które powodują szybkie schnięcie materiałów. Daje nam to możliwość skontrolowania stanu materiału po praniu.

Zazwyczaj takie pranie profesjonalnej firmie zajmuje jeden do dwóch dni pracy.

Czy teraz rozumiesz skąd wynika różnica w cenie i czasie usługi pomiędzy tanią usługą, a tą profesjonalnie wykonaną?


 

 

Tanie pranie tapicerki Warszawa

Adres biura

Fabryka Błysku
Kubusia Puchatka 2, 05-082 Stare Babice

Telefon +48. 720 211 122
biuro@fabrykablysku.com

 
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa