Loading.....

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru

Każdy posiadacz nowego jak i używanego samochodu zdecydowanie powinien rozważyć aplikację powłok ochronnych na lakier, felgi, szyby lub skórzaną tapicerkę...


Dlaczego?
 

Proces produkcji Twojego samochodu został skrupulatnie zaprojektowany pod kątem optymalizacji wszelkich kosztów, to dlatego fabryczny lakier nie jest poddany zabezpieczeniu w żaden sposób tak, aby nie degradował się pod kątem codziennej eksploatacji, co następuje już po opuszczeniu salonu samochodowego!

 

Poczyniłeś ogromną inwestycję, zabezpiecz jej wygląd.

Obecne lakiery bezbarwne, które są stosowane do ochrony koloru i nadania szklistości, są ultra podatne na mikro zarysowania, które pojedynczo nie są widoczne dla niewprawionego oka, ale już po paru niewłaściwych myciach karoserii zaczynają tworzyć "siatkę" połączeń rys, co skutkuje zmatowieniem lakieru bezbarwnego oraz zanikiem połysku, a to rzutuje na zbyt szybką utratę wartości nowego samochodu - nie tylko tę wizualną.

 

Powłoka ceramiczna zbroją Twojego lakieru… 

Zbroja! Jaka zbroja?
 

Transparentna, twarda, posiadająca właściwości samooczyszczenia, podbijająca efekt szklistości lakieru.

Ochroni lakier przed mikro zarysowaniami oraz nie dopuści do utleniania lub zmatowienia się lakieru bezbarwnego, przez co kolor samochodu będzie cały czas "żywy" lub "jak nowy".

Dzięki zastosowaniu dodatkowej powłoki hydrofobowej wzbogacamy naszą zbroję o bardzo efektowny sposób pozbywania się zalegającej wody na lakierze.

Nasz lakier "kropelkuje", a precyzyjniej rzecz ujmując, woda łączy się w duże krople i spływa z lakieru zabierając ze sobą cząsteczki brudu, przez co nasz lakier łatwiej jest oczyścić, doczyścić, wysuszyć.

 Chcesz poznać więcej informacji?

Twój wymarzony samochód jest nowy, odebrany prosto z salonu, dlatego nie posiada uszkodzeń i zarysowań...

To nieprawda!

Salon jest ostatnim punktem dystrybucji nowego samochodu, zastanów się jaką drogę przebył ten samochód zanim pojawił się u Twojego lokalnego dealera marki!

Fabryki marek samochodowych potrafią być oddalone o tysiące kilometrów, dlatego samochody są transportowane drogą morską, w nie zawsze szczelnych kontenerach, lub drogą lądową - pociągami, ciężarówkami, najczęściej niezabezpieczone przed mocnymi zabrudzeniami wynikającymi chociażby z długiego okresu transportu oraz zmiennej pogody. Odbywają długie postoje w urzędach celnych, często stojąc na dworzu...

Produkcja samochodów hybrydowych marki LEXUS odbywa się w Japonii.

8575.76 km - to odległość do Twojego polskiego dealera, a czas ciągłej podróży wynosi aż 123 godziny.

" Z doświadczenia wiemy, że nowe samochody często posiadają zarysowania lakieru bezbarwnego po całej długości karoserii np. od gałęzi, koron drzew. Wynika to z transportu na ciężarówce.
Obecne lakiery bezbarwne, które są stosowane do ochrony koloru i nadania szklistości, są ultra podatne na mikro zarysowania, które pojedynczo nie są widoczne dla niewprawionego oka, ale już po paru niewłaściwych myciach karoserii zaczynają tworzyć "siatkę" połączeń rys, co skutkuje zmatowieniem lakieru bezbarwnego oraz zanikiem połysku, a to rzutuje na zbyt szybką utratę wartości nowego samochodu - nie tylko tę wizualną. "  - właściciel Fabryki Błysku

 

 Ciekawostka, dzięki której zrozumiesz sens aplikacji powłoki ochronnej na lakier Twojego samochodu

Jak dużo warstw ubrań nakładasz na siebie?
Zapewniają Ci komfort, ochronę i dbają o ciepło Twojego ciała - to oczywiste!

Wiesz ile warstw ochronnych jest na lakierze Twojego samochodu, które zabezpieczają go przed zarysowaniami, osadami, oksydacją oraz ciężkimi warunkami atmosferycznymi takimi jak sól, błoto, promienie uv?

- ZERO!

 

 

 

final ikona

 

 

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami telefonicznie - 720 211 122

 

 

 

 Więcej precyzyjnych informacji uzyskasz na naszej stronie zabezpieczauto.pl

Adres biura

Fabryka Błysku
Kubusia Puchatka 2, 05-082 Stare Babice

Telefon +48. 720 211 122
biuro@fabrykablysku.com

 
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa