Loading.....

Odświeżenie lakieru

Usługa dla klientów o mniejszych wymaganiach niż w przypadku korekty lakieru, gdzie powierzchnię lakierniczą doprowadzamy do perfekcji!

Przy odświeżeniu lakieru skupiamy się na ogólnym wyglądzie samochodu, nie poświęcając tak znacznej uwagi na usunięciu wszystkich, nawet najdrobniejszych zarysowań. W tym procesie usuwamy około 50% - 60% zarysowań oraz wszelkie zmatowienia i oksydacje, co pozwala osiągnąć w relatywnie krótkim czasie świetny efekt wizualny.

Usługa bardzo często wybierana przez klientów przed sprzedażą samochodu.

Proces odświeżenia lakieru:

Etap I

  • Mycie detailingowe.

Etap II

  • Oczyszczenie chemiczne i mechaniczne (glinkowanie) lakieru z wszelkiego rodzaju osadów i trwałych zanieczyszczeń (żywica, opiłki metaliczne, smoła itp.).

Etap III

  • 1-etapowe lub 2-etapowe polerowanie lakieru z wykorzystaniem padów z mikrofibry i pianki.

Etap IV

  • Zabezpieczenie lakieru (najczęściej twardym woskiem lub powłoką hydrofobową) w celu dopełnienia efektu wizualnego, zmniejszenia podatności na osadzanie się brudu i ułatwienie utrzymania samochodu w czystości.

EFEKT:

  • Lakier wraca do „życia”, nie jest dłużej matowy, wyblakły czy zamglony. Staje się błyszczący, przejrzysty, jego barwa jest „soczysta”, a odbicie daje wrażenie szklistości. Staje się również gładki, przyjemny w dotyku i śliski, a co za tym idzie efekt hydrofobowy jest znacznie lepszy niż np. po samym woskowaniu,
  • Pozostałe 40% zarysowań, zarówno przy świetle dziennym jak i sztucznym, dla niedoświadczonego oka jest praktycznie niewidoczne. Zarysowania są widoczne dopiero z bardzo niedużej odległości i przy oświetleniu inspekcyjnym.

 

Adres biura

Fabryka Błysku
Kubusia Puchatka 2, 05-082 Stare Babice

Telefon +48. 720 211 122
biuro@fabrykablysku.com

 
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa