Loading.....

Renowacja skórzanej tapicerki /malowanie skóry

Wytarty boczek skórzanego fotela? Przetarta kierownica lub gałka zmiany biegów? Twój samochód zaczyna pokazywać zużycie właśnie na elementach skórzanych? Nie musisz kupować nowych elementów lub korzystać z usługi tapicera. Renowacja skórzanej tapicerki to usługa właśnie dla Ciebie!

Zużyta skórzana tapicerka jak nowa…

90% uszkodzeń na powierzchni skórzanej tapicerki jesteśmy w stanie poddać renowacji/regeneracji, tak aby wyglądała jak nowa, a zarazem nie nosiła śladów ingerencji. Regenerujemy niemal każdą tapicerkę skórzaną, bez względu na jej wiek, kolor, czy rodzaj materiału. Naprawiamy przetarcia, otarcia, spękania. Tapicerka skórzana traci swoje właściwości wizualne w szczególności na obszarach, gdzie często poddawana jest tarciu poprzez np. wsiadanie i wysiadanie z pojazdu, jej farba po prostu zostaje ścierana.

Nasza naprawa polega na:

  • Wyczyszczeniu tapicerki skórzanej,
  • Przygotowaniu obszaru naprawy,
  • Dobraniu odpowiedniego koloru,
  • Uzupełnieniu ubytków/przetarć,
  • Lakierowaniu kolorem oraz warstwą bezbarwną/wykończeniową,
  • Zabezpieczeniu oraz impregnacji.

 

Po usłudze renowacji tapicerki skórzanej nie będzie ona pękać, łuszczyć się. Nie będzie sprawiała wrażenia „sztuczności”, będzie przyjemna w dotyku. Trwałość takiej naprawy jest uzależniona od sposobu użytkowania elementu, natomiast szacujemy ją na taką samą jak oryginalnej tapicerki lub nawet dłuższą.

Usługa Fabryki Błysku umożliwia również całkowitą zmianę koloru skórzanej tapicerki np. z kremowej na czarną.

Jeżeli skórzana tapicerka, którą chcesz poddać renowacji posiada uszkodzenia, które kwalifikują się tylko i wyłącznie do przeszycia danego elementu od nowa, możesz skorzystać z naszej usługi tapicerskiej. Profesjonalnie wykonamy przeszycie skórzanego elementu z uwzględnieniem faktury skóry, koloru, sposobu szycia szwu oraz koloru nici.

Adres biura

Fabryka Błysku
Kubusia Puchatka 2, 05-082 Stare Babice

Telefon +48. 720 211 122
biuro@fabrykablysku.com

 
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa