Loading.....

Sprawdzenie samochodu przed zakupem/odbiorem z salonu

Nie ukrywajmy, nie każdy profesjonalnie zna się na strukturze lakieru, technice montażu wnętrza, lub na sztuczkach tuszujących uszkodzenia.

Gdy chcesz wydać swoje pieniądze, nie ważne jakiego rzędu wielkości będzie to wydatek który powinien zostać poparty doświadczeniem osoby, która perfekcyjnie wyłapie wszystkie uszkodzenia i pozwoli Ci zaoszczędzić na późniejszych wydatkach związanych z naprawą świeżo kupionego samochodu.

Nasza usługa idealnie sprawdzi się przy samochodach używanych jak i tych prosto z salonu!

Co możemy Tobie zaoferować?

  • Dzięki naszemu doświadczeniu przy pracy z lakierami samochodowymi idealnie wyłapujemy wszelkie wady lakiernicze przez co po samym odbiciu w lakierze jesteśmy w stanie ocenić, w jakich miejscach samochód był wtórnie lakierowany, szpachlowany, czy posiadał jakąś inną ingerencję lakierniczą
  • Potrafimy znaleść wszystkie uszkodzenia wizualne oraz próby tuszowania uszkodzeń/zużyć/przetarć np. We wnętrzu samochodu, co może świadczyć np. O korekcie licznika przebiegu samochodu lub o próbie ukrycia jego nieciekawej przeszłości danego egzemplarza.
  • Sprawdzimy grubość powłok lakierowanych specjalistycznym czujnikiem, z rozróżnieniem na elementy aluminiowe jak i stalowe.
  • Ponieważ sami nie raz wykonujemy profesjonalne usługi tuszowania/naprawy wnętrza, to doskonale wiemy jakie błędy można popełnić przy budżetowej wersji takiej mało profesjonalnej naprawy, która zazwyczaj ma miejsce tuż przed sprzedażą samochodu, czyli przed Twoim kupnem. Takie naprawy mają na celu szybki, tani i nietrwały efekt - byle się sprzedał.
  • Weryfikujemy przebieg po ogólnym zużyciu elementów wnętrza, lub różnych elementów z zewnątrz - wiele można z tego wyczytać, o ile wiemy na co zwrócić uwagę ;)
  • Nie odpowiadamy za stan mechaniczny samochodu.Nasza ocena jest tylko naszą opinią - opinią osób doświadczonych.

WAŻNE! NASZA WERYFIKACJA POWINNA ODBYĆ SIĘ PRZED SPRAWDZENIEM SAMOCHODU POD KĄTEM MECHANICZNYM. NASZA OPINIA POTRAFI ZDYSKWALIFIKOWAĆ DANY SAMOCHÓD DO KUPNA!

Chcesz kupić kolekcjonerski egzemplarz danego modelu za granicą?

Nie ma problemu!

Pojedziemy z Tobą nawet do Australii, abyś miał pewność co do słuszności zakupu danego egzemplarza.

Z nami nie kupisz samochodu, który został przygotowany „na sztukę” - decyduje o tym nasz kontakt z tysiącami różnych samochodów, w różnym stopniu zużycia który każdy dokładnie analizujemy po przez wykonywanie usług na nich.

Jeżeli wykonasz u nas dowolne usługi powyżej 3000 zł netto po zakupie samochodu, koszt naszej weryfikacji zostanie poniesiony przez Fabrykę Błysku.

Czas usługi: od 1 godziny

Myjnia Ręczna Warszawa | Myjnia samochodowa Warszawa | biuro@fabrykablysku.com ul. Ekologiczna 2

 


Adres biura

Fabryka Błysku
Kubusia Puchatka 2, 05-082 Stare Babice

Telefon +48. 720 211 122
biuro@fabrykablysku.com

 
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa