Loading.....

Wgniecenie na mojej karoserii, czy musze szpachlować i lakierować cały element?

Typowa sytuacja naszych klientów… Galeria handlowa, zatłoczony parking. Parkujesz pomiędzy samochodami, niestety właściciel zaparkowanego obok samochodu uderza w Twój samochód swoimi drzwiami. Pech chciał, że powstaje wgniecenie, nie zawsze duże ale bardzo widoczne i pewnie jeszcze na samym środku Twoich drzwi!

Posiadamy technologię oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu usuwania wgnieceń na karoseriach Twojego samochodu.

Do naprawy nie używamy lakierniczej szpachlówki, co znacząco wpływa na obraz całej naprawy. Pozostawiamy po sobie oryginalny lakier Twojego uszkodzonego elementu oraz brak śladu po naprawie! Usuwanie wgnieceń bez lakierowania warszawa usuwa wgniecenia powstałe w skutek: szkód parkingowych, aktów wandalizmu, gradobić oraz nietypowych, losowych sytuacji. Usunwgniecenie.pl współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi z zakresu likwidacji skutków gradobić.

Czas naprawy małego wgniecenia jesteśmy w stanie oszacować na poziomie nawet 30 minut!

Nasze naprawy przeprowadzane są bez hałasu, pyłu czy szkodliwych substancji chemicznych - w pełni ekologicznie.

Fabryka Błysku warszawa oferuje wykonanie bezpłatnych konsultacji oraz wyceny przed przystąpieniem do naprawy. Jeżeli posiadasz smartphone, wykonaj zdjęcie uszkodzenia, wejdź na naszą stronę internetową, znajdź zakładkę„kontakt i wycena”, wypełnij formularz oraz załącz zdjęcie uszkodzenia prosto z Twojego telefonu! Szybko i wygodnie, a do 24 godzin dostaniesz od nas wiadomość zwrotną odnośnie kosztu usługi,czasu jej trwania oraz z propozycją terminu naprawy. W 95% przypadków udaje się usunąć wgniecenie bez śladu, co przynosi wielkie oszczędności względem konwencjonalnej naprawy blacharsko-lakierniczej w warszawie.

A więc już wiesz, że nie musisz oddawać samochodu na długą i skomplikowaną naprawę do lakiernika- jest usuwanie wgnieceń bez szpachlowania i lakierowania warszawa.

 

 

Adres biura

Fabryka Błysku
Kubusia Puchatka 2, 05-082 Stare Babice

Telefon +48. 720 211 122
biuro@fabrykablysku.com

 
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa