Loading.....

Usługi

ŁODZIE

Czyszczenie pokładu

Pokład Twojej łodzi, to jeden z ważniejszych elementów wyglądu całej jednostki pływającej. Nasza zaawansowana usługa polega na dokładnym oraz szczegółowym czyszczeniu/detailingu całej powierzchni użytkowej Twojej łodzi. Nawet najbardziej zabrudzony oraz zniszczony pokład jest w stanie wyglądać jak nowy!

Co wykonujemy pod czas czyszczenia/detailingu pokładu?

  • Czyszczenie pokładu z brudu oraz osadu
  • Czyszczenie powierzchni skórzanych (fotele, kanapy)
  • Czyszczenie kokpitu sternika
  • Czyszczenie wszystkich schowków
  • Czyszczenie łazienki (jeżeli występuje) - prysznic, toaleta, umywalka
  • Czyszczenie kuchni (jeżeli występuje) - szafki, kuchenka, umywalka, zastawa stołowa
  • Usunięcie kamienia z powierzchni ozdobnych
  • Usunięcie bakterii z powierzchni użytkowych
  • Polerowanie elementów zmatowiałych oraz chromów

Oraz wiele innych czynności, których wymaga Twój pokład, aby wyglądał jak nowy.

Elementy renowacyjne:

Jeżeli skórzana tapicerka na Twoim pokładzie wyblakła od mocnych promieni słonecznych, lub po prostu jest już zniszczona to nie koniecznie wymaga wymiany na nową. Nasza firma specjalizuje się w renowacjach skórzanych tapicerek, tak aby uzyskać efekt nowości!

Drewniane wykończenie nie wygląda jak nowe? Jest wyblakłe? Zamiast dodawać elegancji, bardziej szpeci? Nie ma dla nas problemu aby nawet i takie elementy poddać renowacji, która przywróci perfekcyjny, nowy wygląd.

Idealnie wyczyszczone lub zregenerowane powierzchnie wymagają skutecznego zabezpieczenia aby zbyt szybko nie podlegały degradacji. Zabezpieczamy powierzchnie szklane, metalowe, plastikowe oraz skórzane.

Efekt: Przywrócenie nowego wyglądu każdej powierzchni na pokładzie, zabezpieczenie przed zbyt szybką, ponowną degradacją materiału.

Czyszczenie podpokładu

Pełen detailing podpokładu to usługa, której założeniem jest przywrócenie stanu wizualnego każdej powierzchni i każdego elementu wnętrza jachtu do stanu nowości.

Nie należy mylić tego zabiegu z dokładnym czyszczeniem, ponieważ są to zupełnie odrębne czynności. Oczyszczenie z zabrudzeń i zanieczyszczeń jest usługą, z którą powinna poradzić sobie dobra i skrupulatna firma sprzątająca z podstawową wiedzą odnośnie podpokładu jachtu natomiast detailing musi być poparty znajomością każdej powierzchni, każdego materiału sposobu demontażu i ponownego montażu wszelkich elementów umożliwiając dostęp do wszelkich trudno dostępnych miejsc lub w celu wymiany uszkodzonych podzespołów, urządzeń. Niezmiernie ważna jest również znajomość technologii wykorzystywanej do  zabezpieczeń wszelkich powierzchni stosowanych przy produkcji oraz tej potrzebnej do odnowy/renowacji każdego z materiałów, tworzyw z osobna. Ponieważ jest to proces, w którym naszej uwadze nie może umknąć żaden szczegół a ilość elementów składowych podpokładu jest bardzo pokaźna, może on zająć stosunkowo dużo czasu. Ważnym etapem jest również wyeliminowanie wszystkich nieprzyjemnych zapachów np. alkoholu, papierosów, przemoczonych ubrań czy skutków choroby morskiej w celu dopełnienia efektu nowości.

 

 

Efekt:

Nawet mocno wyeksploatowane wnętrze otrzymuje wygląd nowego, w którym przyjemnie    po prostu przebywać. Maksymalne podkreślenie wyglądu i estetyki.

Przestrzeń Podpokładu staje się wolna od wszelkich oznak zużycia powstałych na przestrzeni lat użytkowania przy zachowaniu możliwie maksymalnego stanu oryginalności uszkodzone elementy wymieniając jedynie gdy niemożliwa jest ich regeneracja.

Mycie łodzi oraz polerowanie laminatu

Twoja łódź większość czasu spędza do połowy zanurzona w wodzie. Zapewne doskonale wiesz jak wygląda ta zanurzona część po wyjęciu łódki z wody? Brudna, porośnięta glonami, mocno zmatowiona, znacznie odróżniająca się od reszty.

Nasza usług ma na celu szczegółowe doczyszczenie całej powierzchni łodzi, tak aby prezentowała się jak nowa!

Mycie łodzi to skomplikowany proces, który wymaga nie lada logistyki ze względu na wielkość maszyny, oraz nietypowy brud, który osadza się pod czas użytkowania.

Usługa polega na doczyszczeniu wszelkich szczelin, łączeń, oraz zakamarków w których może zalegać brud. Poddajemy czyszczeniu silnik oraz śrubę napędową.

Jeżeli Twoja łódź posiada osad od wody, wodorostów lub innych zanieczyszczeń, które nie dają się usunąć tradycyjnymi technikami mycia, konieczne będzie polerowanie laminatu/kadłuba.

Proces polerowania polega na spolerowaniu zalegającego osadu, który powoduje efekt brudnej, zmatowionej oraz pożółkniętej powierzchni.

Przywrócimy fabryczny wygląd Twojej łodzi przed lub zaraz po zakończeniu sezonu letniego.


 

Adres biura

Fabryka Błysku
Kubusia Puchatka 2, 05-082 Stare Babice

Telefon +48. 720 211 122
biuro@fabrykablysku.com

 
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa