Loading.....

Pranie tapicerki materiałowej

Usługa prania materiałów w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana przez wyspecjalizowaną firmę, która wie jak materiał wyprać oraz doprać go bez jego trwałego zniszczenia, co często ma miejsce przy taniej usłudze prania.

Dlaczego nasze pranie nie równa się usłudze u konkurencji?

Podchodzimy do takiej usługi kompleksowo, a to znaczy, że w jednej usłudze pierzemy wszystkie elementy materiałowe takie jak: fotele, wykładzina, podsufitka, obicia boczków drzwiowych itp.

Fotele wyjmujemy z samochodu aby uzyskać pełen dostęp do fotela z każdej strony, a to pozwoli na jego dokładne wypranie bez zacieków i plam. Wyjęcie fotela pozwala na dokładne wypranie dywanu w miejscu, o którym mało kto pamięta podczas czyszczenia lub prania wnętrza.

Podsufitkę czyścimy w sposób taki, aby nie spowodować jej odklejenia od stelaża.

Nasze pranie składa się z dwóch etapów - pranie oraz płukanie.

 

Pranie wykonujemy do skutku…

 

 Czyli do momentu, aż woda którą odciągamy nie będzie nosiła żadnych brudnych śladów. Taki etap czasami trzeba wykonać kilkukrotnie. Po odciągnięciu brudu przechodzimy do etapu płukania, który ma na celu wypłukać zalegającą chemię z tkaniny. Mało która firma wykonuje ten proces. Płukanie spowoduje, że nasz materiał nie będzie brzydko pachniał, nie zszarzeje, nie będzie się wydawał twardy oraz zbity.

Elementy wyprane oraz wypłukane suszymy pod specjalnymi lampami, które powodują szybkie schnięcie materiału - nie dostajesz mokrego samochodu, który potrafi schnąć nawet kilka dni!

Usługa zawiera:

  • Wymontowanie foteli oraz tylnej kanapy,
  • Szczegółowe odkurzenie materiałów,
  • Pranie ekstrakcyjne oraz płukanie,
  • Suszenie materiałów,
  • Ponowny montaż.

Jeżeli Twój samochód posiada nieprzyjemne zapachy to samo pranie wnętrza może nie do końca rozwiązać ten problem. W celu wyeliminowania wszelkich zapachów proponujemy wykonać pełen detailing wnętrza oraz usługę profesjonalnego ozonowania, które zabija zarazki, bakterie, nieprzyjemne zapachy oraz odgrzybia układ wentylacyjny.

Efekt:

Całkowity brak zabrudzeń, jednolity kolor, brak zapachu - materiał jak nowyAdres biura

Fabryka Błysku
Kubusia Puchatka 2, 05-082 Stare Babice

Telefon +48. 720 211 122
biuro@fabrykablysku.com

 
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa