Loading.....

Polerowanie lamp

Jeżeli Twój samochód posiada zżółknięte, zmatowiałe reflektory przednie to znaczy, że Twoja widoczność w nocy jest zmniejszona nawet o 60% względem reflektorów wypolerowanych w Fabryce Błysku! 

Za słabo świecące przednie lampy, diagnosta na stacji kontroli pojazdów może nie „podbić” przeglądu technicznego! Po przez zamglone obudowy reflektorów światło się rozprasza, co skutecznie obniża ich poziom świecenia. 

Trzeba kupić nowe lampy? Oczywiście, że nie! 

Profesjonalna usługa szlifowania i polerowania lamp przednich przywróci oryginalny wygląd tak istotnemu elementowi Twojego bezpieczeństwa - będą wyglądać jak nowe, chociaż wcale takie nie będą.

 

Opis czynności:

  • czyszczenie całej obudowy lampy z brudu
  • Usunięcie zmatowiałej/zżółkniętej warstwy fabrycznego zabezpieczenia poprzez bardzo dokładne szlifowanie różnymi gradacjami krążków ściernych
  • Polerowanie zmatowionej powierzchni futrami oraz padami polerskimi
  • Usuwamy wszystkie zarysowania powstałe w skutek pracy z krążkiem ściernym
  • Po uzyskaniu idealnej powierzchni, wolnej od zarysowań przechodzimy do zabezpieczenia ceramicznego w celu nadania ochrony UV przed ponownym, zbyt szybkim wyblaknięciem
  • pracujemy tylko nad kloszami lamp, jeżeli lampa jest zniszczona/brudna od środka to efekt polerowania lamp może być nie satysfakcjonujący w 100%. Nie rozklejamy lamp, nie naprawiamy i nie wymieniamy odbłyśników.

 

Oferujemy również skuteczniejsze zabezpieczenie lampy foliami bezbarwnymi z funkcją samoregeneracji. 

Na życzenie klienta możemy zainstalować nowe żarówki bądź palniki ksenonowe.

 

Efekt: Perfekcyjny wygląd lampy - jak nowa. Zwiększenie bezpieczeństwa podróżujących. Pewność, że samochód z takimi lampami przejdzie przegląd techniczny, zwiększenie siły światła - lampa lepiej świeci.


Adres biura

Fabryka Błysku
Kubusia Puchatka 2, 05-082 Stare Babice

Telefon +48. 720 211 122
biuro@fabrykablysku.com

 
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa