Loading.....

Niewidzialna wycieraczka

Nic nie widzisz podczas jazdy w deszczu mimo włączonych wycieraczek? Znamy ten problem, sami go uświadczyliśmy nie raz!

Dlaczego tak się dzieje? Trwały osad, który zbiera się na m.in na przedniej szybie naszego samochodu skutecznie przeszkadza w prawidłowym odprowadzeniu wody poprzez wycieraczki naszego samochodu.

Czym jest trwały osad na szybie? Wieczór, deszczowa pogoda, z naprzeciwka jadące samochody, które świecą wprost na twoją przednią szybę, a ty jedyne co widzisz to zacieki oraz szlaczki z wapiennego osadu - z np. twardej wody - to właśnie przez ten wapienny film. Nasza widoczność w deszczowy dzień spada niemal do zera!  Przecierasz mokrą szybę tradycyjną wycieraczką, a ona nadal jest mokra? - z powłoką hydrofobową już nie!

Czym jest powłoka hydrofobowa na szyby? Jest to warstwa do zabezpieczenia szyb, która sprawia, że na naszej szybie przestanie zalegać woda, a zacznie w efektowny sposób spływać w postaci kropel z powierzchni naszych szyb.

Niewidzialna wycieraczka znacznie zredukuje potrzebę używania tradycyjnych wycieraczek samochodowych! 

  • Ale co z tym osadem na szybach? Usuwamy go!

Przed aplikacją powłoki hydrofobowej, skutecznie oczyszczamy szyby z trwałego osadu, którego nie da się pozbyć tradycyjnym myciem szyby.

Po oczyszczeniu powierzchni i zaaplikowaniu zabezpieczenia, szyba nabiera niesamowitej przejrzystości oraz szklistości.

Dodatkowy atut powłoki hydrofobowej na szyby?

Podczas minusowych temperatur, powierzchnia szyby nie zamarza w całości, tworząc jednolitą taflę, która uniemożliwia szybki start samochodu po nocnym parkingu. Dzięki właściwościom hydrofobowym, woda zamarza w postaci kropel, co znacząco ułatwia szybkie usunięcie lodu, nawet piórami wycieraczek.

Jeżeli pióra wycieraczek Twojego samochodu są już zużyte, zalecamy wymienić je na nowe, ponieważ zużyta wycieraczka może powodować efekt mazania się brudu na powłoce.

Efekt: Samoczynne odprowadzenie wody powyżej 60 km/h z powierzchni szyby w postaci kropel. Znaczne poprawienie widoczności podczas jazdy w deszczu. Redukcja zużycia i użycia tradycyjnych wycieraczek. Poprawa bezpieczeństwa.

Adres biura

Fabryka Błysku
Kubusia Puchatka 2, 05-082 Stare Babice

Telefon +48. 720 211 122
biuro@fabrykablysku.com

 
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa