Loading.....

Folie bezbarwne

Folie bezbarwne - samoregenerujące się - Wysokie prędkości autostradowe potrafią mocno zdegradować przód naszego samochodu poprzez mikro kamyczki oraz piasek, który trwale uszkadza zderzak, maskę, lusterka czy progi samochodu.

Wypiaskowanie - tak właśnie nazywamy efekt zniszczenia lakieru który często możemy spotkać np. na dolnych partiach samochodu - kilka tysięcy ziarenek piasku uderza w niezabezpieczony lakier Twojego samochodu z prędkością nawet 250 km/h powodując trwałe i nieodwracalne uszkodzenia.

Jak skutecznie zabezpieczyć się przed takimi uszkodzeniami?

Jedynym wyjściem jest bezbarwna folia z funkcją samoregeneracji!

Samoregenerująca folia jest w 100% transparentna oraz posiada grubość ok. 200 mikronów, to tak jak twój lakier na samochodzie, a w niektórych przypadkach jest to nawet dwukrotność grubości lakieru!

Kolejna zaleta folii? Ochroni twój lakier przed mocnymi zarysowaniami, a nawet przed obcierkami parkingowymi!

Samoregeneracja folii to odkrycie XXI wieku wśród technologii motoryzacyjnej, co to dokładnie jest?

Warstwa chemiczna, która sprawia, że gdy nasz zafoliowany element się zarysuje, to pod wpływem ciepłej wody lub słońca ta rysa/rysy się zabliźnią, czyli folia będzie jak nowa!

Jesteśmy w stanie zabezpieczyć cały lakier na samochodzie w ten sposób, ale również możemy wykonać oklejenie tylko najbardziej narażonych elementów na uszkodzenie takich jak:

  • próg załadunkowy tylnego zderzaka
  • Przestrzeń pod klamkami (rysy od paznokci)
  • Przedni zderzak
  • obudowy na lusterkach
  • Kawałki progów (najbardziej narażone miejsca na uszkodzenia)
  • Ranty drzwi

 Występuje również możliwość wykonania tak zwanego „bikini” co oznacza, że nie będziemy oklejać dla przykładu całej maski, a tylko jej 1/3 część co zabezpieczy front elementu przed uszkodzeniami, a znacznie zredukuje koszt aplikacji zabezpieczenia.

 

Efekt: Najmocniejsza ochrona lakieru przed rysami, obcierkami czy odpryskami. Posiada właściwości samoregeneracji powierzchni. Szczególnie zalecamy aplikację dla nowych samochodów.

Adres biura

Fabryka Błysku
Kubusia Puchatka 2, 05-082 Stare Babice

Telefon +48. 720 211 122
biuro@fabrykablysku.com

 
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa
Auto detailing, ceramiczna ochrona lakieru, myjnia samochodowa warszawa